Vaccinatiecentra bekend!
15 januari ’21 (vr)
Vanuit de Eerstelijnszone (ELZ) West-Limburg is de beslissing genomen over de vaccinatiecentra. Voor de gemeenten Beringen, Ham, Leopoldsburg en Tessenderlo komen er twee: één in Beringen (BE-mine) en één in Leopoldsburg (Defensie). Looienaars kunnen alleen in Beringen gevaccineerd worden.
Sinds de start van de coronapandemie werken de lokale besturen, zorgverstrekkers, welzijnsactoren en vrijwilligers van ELZ West-Limburg (waartoe Tessenderlo behoort) en ELZ MidWestLim nauw samen, om de pandemie in te dijken en de gezondheid van de burger voorop te stellen.
De komende periode gaan ze alles in het werk stellen om samen met de inwoners van de regio een geslaagde vaccinatiecampagne neer te zetten. Wanneer er zal gestart worden met de vaccinaties wordt zo snel mogelijk gecommuniceerd.