Openingsuren   BESTUUR   DIENSTEN   LEVEN & WELZIJN   LEREN & STUDEREN  
 VRIJE TIJD & SPORT   NATUUR & MILIEU   BOUWEN & WONEN   INDUSTRIE & WERK   VEILIGHEID & MOBILITEIT  

Gemeente Tessenderlo
HOME TERUG PRINT NIEUWS KALENDER ZOEKEN E-LOKET SITEMAP PRODUCTEN A-Z
RSS (nieuw venster)
(nieuw venster)
 
Gemeentebestuur Tessenderlo
Markt z/n
3980 Tessenderlo
T: 013 66 17 15
F: 013 67 36 93
mail ons
NIEUWS
Bekijk het huidige overzicht
  Alcoholverslaving hoeft niet het einde te zijn

Wat is AA? Waarvoor staan deze twee geheimzinnige letters? AA staat voor Anonieme Alcoholisten. Zij staat open voor elke vrouw en man die niet ten onder wil gaan aan de lichamelijke en mentale afhankelijkheid van alcohol. Alcoholisme is een verslaving en tegelijkertijd een ziekte die verholpen kan worden.


foto:

“Anonieme alcoholisten is een gemeenschap van mannen en vrouwen die hun ervaring, kracht en hoop met elkaar delen om hun gemeenschappelijk probleem op te lossen en anderen te helpen bij het herstel van hun alcoholisme. Het enige vereiste voor lidmaatschap is een verlangen op te houden met drinken. Er zijn geen geldelijke verplichtingen voor het AA lidmaatschap; wij voorzien in onze eigen behoeften door eigen bijdragen. AA is niet gebonden aan enige sekte, genootschap, politieke partij, organisatie of instelling; wenst zich niet te mengen in enig geschil, steunt of bestrijdt geen enkel doel. Ons hoofddoel is nuchter blijven en andere alcoholisten helpen nuchterheid te bereiken”.

Bedenk dat er in AA Vlaanderen alleen al 9 000 AA-leden zijn die de keuze hebben tussen 400 vergaderingen per week. Laat je dus niet tegenhouden om een beroep te doen op AA omdat je denkt dat je de enige bent die een alcoholprobleem heeft.

Plaatselijke informatie krijg je bij:
• de lokale AA-werking in Tessenderlo: deze vergadert in Tessenderlo elke vrijdagavond om 20.30 uur; je kunt hiervoor bellen naar het nummer 03 239 14 15;
• info@aavlaanderen.org, 03 239 14 15 (hulpverlening 24/24 uur – 7/7 dagen);
• www.aavlaanderen.org
• aa.kempen@telenet.be

 

  datum van het bericht: 18.05.2012

©Tessenderlo - LCP nv (nieuw venster) | Disclaimer Ga terug naar de bovenkant van deze pagina
versie voor blinden en slechtzienden verlaten
BlindSurfer,december 2005 (nieuw venster)